Zgłoś miejsce przyjazne rowerzystom

Właściciele obiektów noclegowych, gastronomicznych, agroturystycznych a także operatorzy innych obiektów mogących świadczyć usługi na rzecz turystów mogą uzyskać status "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Ilustracja do artykułu Green-Velo.png

Udział w tej innowacyjnej w skali Polski akcji jest całkowicie bezpłatny. W celu uzyskania rekomendacji "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom", należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się pod podanym niżej linkiem.

W formularzu tym wskazać należy, jakie kryteria "przyjazności" pod kątem turystów rowerowych spełnia Państwa obiekt oraz podać dane adresowe i podstawowe informacje o Państwa ofercie. Zgłoszenia będą weryfikowane przez audytorów, nadzorujących jakość i wiarygodność przekazywanych informacji.

Zgłoszone obiekty zostaną umieszczone w ogólnodostępnej bazie danych, która będzie się znajdowała na portalu informacyjnym o szlaku www.greenvelo.pl oraz w dedykowanej aplikacji mobilnej. Pozwoli to turystom na uzyskanie kompleksowej informacji o obiektach "przyjaznych rowerzystom" w pobliżu szlaku, a tym samym na zainteresowanie turystów Państwa ofertą.

Dodatkowych informacji nt. systemu rekomendacji MPR udziela Referat Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.30 (tel. 85 66 54 485) oraz pod mailem mpr@wrotapodlasia.pl.

Karty zgłoszeniowe i regulamin znajdują się na stronie Organizatora Systemu Rekomendacji - Urzędu Marszałkowskiegow Białymstoku

http://www.wrotapodlasia.pl/pl/turystyka/turystyka_rekreacja/miejsca-przyjazne-rowerzystom-na-szlaku-green-velo-trwa-nabor.html

 

Polecane artykuły:

Zgłoszenie miejsc noclegowych, biwakowych i krótkotrwałego zakwaterowania
Agroturystyka – jak rozpocząć działalność

środa, 24 lipca 2024

imieniny: Kingi, Krystyny

Powrót na początek strony