Segregacja śmieci z telefonem

Jest już dostępna darmowa aplikacja Eco Harmonogram, która w prosty i przejrzysty sposób dostarcza wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do prawidłowego sortowania odpadów.

Ilustracja do artykułu H-baner-new.png

Prawidłowe sortowanie odpadów jest o tyle istotne, że jako mieszkańcy ponosimy duże opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów zmieszanych. Odpady prawidłowo posortowane są o wiele tańsze.

Aplikację na telefon można pobrać bezpłatnie z Google Play, Apple Store oraz Windows Phone Store wpisując w polu wyszukiwania „Eco Harmonogram”.

To łatwy i prosty sposób zasięgania informacji o wywozie odpadów w miejscowości. Wśród funkcji znajdziemy odpowiedzi na pytania:

  • Jakie są terminy wywozu śmieci?

  • jak segregować? Wpisując rodzaju odpadu, otrzymamy szczegółową informację, do której frakcji należy go wrzucić lub gdzie można go zagospodarować.

EcoHarmonogram zwiera także informacje o PSZOK (Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych) o terminach i wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Aplikacja pozwala na przesyłanie zgłoszeń o nieodebranych odpadach, a także otrzymywanie ważnych informacji urzędowych skierowanych do Mieszkańców Gminy Zabłudów. 

 

Przetestuj  jak to działa.

JJ

 

niedziela, 25 lutego 2024

imieniny: Wiktora, Cezarego

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 155

Powrót na początek strony